Odchudzanie

Masz nadwagę? Chcesz schudnąć?
– bez cierpień związanych z uczuciem głodu?
– bez jednostronnych diet?
– bez szkodliwej anoreksji?
– bez uczucia zmęczenia i utraty aktywności?
– bez efektu jojo?
– z mniejszym apetytem?
– poprzez wyeliminowanie blokad metabolicznych?
– poprzez aktywizację metabolizmu?
– w konsekwentny i zdrowy sposób?
– z energią i będąc w dobrym nastroju?

Zgłoś się do nas skutecznie redukujemy masę ciała.

Metoda biorezonansu, tak jak akupunktura oraz inne metody naturopatyczne, jest częścią dziedziny zwanej leczeniem empirycznym. Zasady metody biorezonansu zostały potwierdzone przez najnowsze wyniki mechaniki kwantowej i biofizyki.

Liczba zabiegów zależy od stopnia nadwagi. Zabiegi za pomocą metody biorezonansu są przeprowadzane poprzez punkty odruchowe ucha. Zaleca się przeprowadzenie 10 zabiegów w okresie 10 tygodni.

W ciągu tego czasu celem jest wyeliminowanie blokad metabolicznych, aby uaktywnić metabolizm i wpłynąć na układ hormonalny. Przy zmniejszonym apetycie zazwyczaj łatwiej jest zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Możliwe, że potrzebna będzie większa liczba zabiegów w zależności od stopnia nadwagi, przy czym przerwy pomiędzy zabiegami mogą być dłuższe po pierwszej terapii. Zabiegi są bezbolesne i nie są znane żadne efekty uboczne.

Metoda biorezonansu wyeliminuje zanieczyszczenia i substancje szkodliwe z twojego ciała. Ponadto, substancje metaboliczne, które są produkowane podczas tracenia wagi muszą być eliminowane. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby pić co najmniej dwa litry wody o niskiej zawartości minerałów dziennie w czasie całego okresu terapii. Jedynie woda o niskiej zawartości minerałów może usunąć wszystkie szkodliwe substancje i wypłukać je z twojego ciała.

Uczucie zmęczenia, wypieki, dreszcze i lekka potliwość po terapii są reakcjami na terapie i zazwyczaj ustępują bardzo szybko. Czasami pacjenci informują o lekkiej reakcji układu krążenia, czemu można zaradzić poprzez picie dużych ilości wody.